21 lipca 2019 r.

XVI Niedziela zwykła

Składam serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe na inwestycje w naszej Parafii.

W poniedziałek Święto św. Marii Magdaleny

We wtorek Święto św. Brygidy, patronki Europy.

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Także w czwartek Święto św. Jakuba, Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy świętej błogosławieństwo pojazdów na parkingu obok kościoła.

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy świętej.

Przy wyjściu z kościoła od nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej Parafii.