5 sierpnia 2018 r.

XVIII Niedziela zwykła

Bóg zapłać za udział we Mszy świętej i za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby diecezji i seminarium duchownego.

W poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego.

W środę Msza o godz. 18.00.

W czwartek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein. W tym dniu od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W piątek przypada Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

Okazja do spowiedzi 20 minut przed każdą Mszą świętą.

W przyszłą niedzielę kolekta na dzieła misyjne ks. Artura w Boliwii.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.