11 sierpnia 2019 r.

XIX Niedziela zwykła

Dziękuję bardzo za świadectwo wiary dane poprzez udział we Mszy świętej oraz za złożone dzisiaj ofiary na dzieła misyjne ks. Artura w Boliwii.

We wtorek Dzień Fatimski – o 17.25 modlitwa różańcowa, następnie Msza święta, a po niej Litania Loretańska i procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej.

W czwartek Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Jest to uroczystość nakazana. Msze święte o godz. 8.00, 10.30 i 15.00. Na zakończenie Eucharystii pobłogosławienie, zbóż, ziół i kwiatów.

W piątek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein.

Przy wyjściu z kościoła od nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę kolekta kopertowa na inwestycje w naszej Parafii.

Także w przyszłą niedzielę 18 sierpnia pielgrzymka Niewiast do Matki Boskiej Piekarskiej. Grupa pątniczek wyruszy z naszego kościoła o 6.45 łącząc się z pielgrzymką ze Świerklańca.

Boże błogosławieństwo niech nas umacnia.