19 sierpnia 2018 r.

XX Niedziela zwykła

Składam serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę, udział w Najświętszej Eucharystii oraz za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe na inwestycje w naszej parafii.

W środę Msza święta o godz. 18.00

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W piątek Święto św. Bartłomieja, Apostoła.

Okazja do spowiedzi 20 minut przed każdą Mszą świętą.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – odpust w Orzechu.

Boże błogosławieństwo niech nas umacnia.