26 sierpnia 2018 r.

Niedziela - Uroczystość NMP Częstochowskiej

Bardzo dziękuję za modlitwę przy ołtarzu Chrystusa oraz za złożone dzisiaj ofiary.

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W tym tygodniu I sobota miesiąca.

Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 8.00. Proszę o zgłaszanie ich w zakrystii.

Okazja do spowiedzi 20 minut przed każdą Mszą świętą.

W poniedziałek 3 września rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Okazja do spowiedzi dla dzieci szkolnych w sobotę od 16.30 do 18.00.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego.

Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.