8 sierpnia 2021 r.

XIX Niedziela zwykła

Składam serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i świadectwo wiary złożone przy ołtarzu Chrystusa Pana. Dziękuję także za złożone dzisiaj ofiary na wsparcie dzieł misyjnych ks. Artura w Boliwii.

W piątek Dzień Fatimski. O 17.30 modlitwa różańcowa, Msza święta i procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na zakończenie każdej Mszy świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów. Kolekta na inwestycje w naszej Parafii.

Niech Bóg nam błogosławi,

abyśmy idąc do naszych domów i codziennych spraw,

czerpali z owoców Mszy świętej.