11 lipca 2021 r.

XV Niedziela zwykła

Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę przy ołtarzu Chrystusa Pana oraz za złożone dzisiaj ofiary na wsparcie dzieł misyjnych ks. Artura w Boliwii.

Od środy do końca lipca będzie mnie zastępował ks. Krzysztof Ochab, a następnie ks. Sławomir Hałakuc, którym już teraz bardzo serdecznie dziękuję za podjęcie się tego wakacyjnego zastępstwa.

We wtorek Dzień Fatimski. O 17.30 modlitwa różańcowa, Msza święta i procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

W przyszłą niedzielę kolekta kopertowa na inwestycje w naszej Parafii.

Dziękujmy Bogu za Jego łaskę i prośmy,

by towarzyszyła nam ona w naszej codzienności.