17 lipca 2022 r.

XVI Niedziela zwykła

Składam serdeczne Bóg zapłać za udział we Mszy świętej niedzielnej oraz za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe, na spłatę długu za odnowienie elewacji kościoła.

W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych, ustanowiony przez papieża Franciszka w ubiegłym roku.

Także w przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, po każdej Mszy świętej (także w sobotę) błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na pojazdy misyjne w ramach akcji „Pojazd dla misjonarza”.

Kolekta na potrzeby Parafii.