25 lipca 2021 r.

XVII Niedziela zwykła

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i świadectwo wiary dane poprzez udział we Mszy świętej. Dziękuję także za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej Parafii.

Także dzisiaj wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po każdej Mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Przy tej okazji można złożyć ofiarę na pojazdy misyjne w ramach akcji „Pojazd dla misjonarza”.

W przyszłą niedzielę kolekta na diecezję i seminarium duchowne.

Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.