14 sierpnia 2022 r.

XX Niedziela zwykła

Dziękuję bardzo za udział we Mszy świętej oraz za złożone dzisiaj ofiary na wsparcie dzieł misyjnych ks. Artura w Boliwii.

Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to uroczystość nakazana. Msze święte o godz. 8.00, 10.30 i 15.00. Na zakończenie każdej Mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów.

W przyszłą niedzielę kolekta kopertowa na spłatę długu za odnowienie elewacji kościoła.

Także w przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej. Grupa pątniczek wyruszy od naszego kościoła o 6.45 łącząc się z pielgrzymką ze Świerklańca.