PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH RODZIN - 2019/2020



27 XII - piątek, godz. 15.00

Powstańców 1-33 nieparzyste

1c,1b,1a,1,3,5,5a,5b,7,9,9a,11,13,15b,15,15a,17,21,23,23a,25,29,31,33,33a


28 XII - sobota, godz. 10.30 

Powstańców 35-83 nieparzyste

35,41,43,51,53,57,55,61,63,65,67,69,71,73,75,75a,77,79,83


30 XII - poniedziałek, godz. 15.00

Powstańców 2-18

2y,2x,2u,2p,2r,2t,2d,2b,2c,2,4,6,8,8a,8c,8e,10b,10a,10h,10,10c,10k,10p,10d,12,12a,18


2 I - czwartek, godz. 15.00

Św. Brata Alberta,

Powstańców 20-56 parzyste

Św. Brata Alberta 4,2,1

Powstańców: 20,22b,22c,22f,24,26,28,34,34a,36,38,44,48,50,52,56


3 I - piątek, godz. 15.00

Powstańców 58-98 parzyste  

60b,58a,58b,58,60,62,64,66,72,76,80,82,84,90,88,92,94,96,98,98a


4 I - sobota, godz. 10.30

Szymborskiej, Jarzębinowa, Lasowicka od 113

Szymborskiej: 103,105,101;

Jarzębinowa: 6,12,20,26,30,32,34,50,54,56;

Lasowicka:115,115c,115d,115e,115f,115g,115h,115L;117a,117b,117c,117d,117h,117k,117m,117n,117p,117r,117s,117t


7 I - wtorek, godz.15.00

Lasowicka 1-19 nieparzyste, Pogodna

Lasowicka: 1a,1,3,3a,5,7,9,9a,11,11a,11b,15,13,17,19,19a,

Pogodna: 3,4,10;


8 I - środa, godz.15.00

Lasowicka 23-47 nieparzyste

23,25a,25,27,29a,31b,31e,31f,33,35,39,37,41,41a,41b,41c,45e,47b,47a,47,45a,45,43


9 I - czwartek, godz. 15.00

Lasowicka 49-67 nieparzyste

49,49a,49b,49c,49d,55e,55a,55,53,51,57,59,59a,61,61a,61b,61c,63,63a,65,65a,67


10 I - piątek, godz. 15.00

Lasowicka 69-111 nieparzyste

69,69a,71,73,75,77,83,87,89,91,93d,99,101a,101,105,107,109,111


11 I - sobota, godz. 10.30

Miodowa, Słoneczników i Wrzosowa

Miodowa: 3

Słoneczników: 2,11;

Wrzosowa: 2,2a,4,5,10,17,12,19,21,23,18,29,15,13a,11,9


13 I - poniedziałek, godz. 15.00

Lasowicka 2-18 parzyste

2a,2,4a,4b,4c,4e,6,8,12,16,16a,18a,18b,18


14 I - wtorek, godz. 15.00

Lasowicka 20-74 parzyste 

22,20,26,30,36,38,40,44,48,50,54,56,58,64,62,60,66,70,70a,72,72a,74


15 I - środa, godz. 15.00

Lasowicka 76-114 parzyste 

76,78,80,82,84,86,88,88a,92,94,94a,98,100,108,106,104,114


16 I - czwartek, godz. 15.00
Skowronków 5-67 nieparzyste
5,9,11,13,15,17,21,23,25,31,33,37,43,45,51,53,55,59,63,65,67

17 I - piątek, godz. 15.00

Skowronków 2-30 parzyste

77-97 nieparzyste,

Szpaków

Skowronków: 2,4,8,10,16,18,20,30,28,26,24,22,77,79,81,83,87,85,89,91,93,97

Szpaków: 4,6,8,12,14


18 I - sobota, godz. 10.30
Leśna 1 i 5
1l,1n,1u,1t,1s,1r,1p,1a,1b,5c,5b,5a,5d,5e,1e,5f,5i,1h,5g,5k,1j,5l,1

20 I - poniedziałek, godz. 15.00
Skowronków 36-82 parzyste, 217-103 nieparzyste
36,44a,52,52a,54,54a,56,60,76,80,82,217,211,205,121,127,131,103

21 I - wtorek, godz. 15.00

Leśna 2-30 parzyste

Leśna 3

2a,2,4,6,6a,10,10a,12,14,20,24,22,26,28,30,

3k,3j,3d,3,3m,3n,3o,3p,3r,3t,3u

22 I - środa, godz. 15.00

Leśna 32-46 parzyste  

Leśna 69-67 nieparzyste

32,36,40g,40i,40c,40h,40e,46,40a,44,44d,44a,44b,44c,

69e,69d,69b,69a,69,67,67b

23 I - czwartek, godz. 15.00
Leśna 65-13 nieparzyste
65,63f,63h,63i,63L,63m,63n,63a,63,59,57,55,51,47,41,39,37,35,33,31,29,27,23, 17, 17a,15,13

24 I - piątek, godz. 15.00
Grzybowa, Jaśminowa, Astrów

Grzybowa: 8,9,12,18,13;

Jaśminowa: 6,9,11,17,14,19,21,25,29,31;

Astrów: 18,14,12,8,5,4,3;

25 I - sobota, godz. 10.30

Szymborskiej 1, Konopnickiej 2-8 parzyste, Akacjowa, Bukowa, Dębowa, Magnoliowa, Kasztanowa, Mrożka

Szymborskiej: 1

Konopnickiej: 2,2a,4,4a,4b,4c,6,6a,8;

Akacjowa: 1,17,19,18;
Bukowa: 2,6;

Dębowa: 13;

Magnoliowa: 11,15;

Kasztanowa: 2,4,6,8;
Mrożka: 60;


27 I - poniedziałek, godz. 15.00
Konopnickiej 1-29 nieparzyste
1,3,5,5a,7,7a,9,9a,11,15,17,19,21,23,25,27,29


1 II - sobota, godz. 10.30                              

Kolęda dodatkowa – po uprzednim zgłoszeniu

zgoda
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Możesz samodzielnie decydować o tym czy, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być zamieszczana na Twoim urządzeniu. Przeczytaj: jak wyłączyć pliki cookie. Szczgółowe informacje na temat wykorzystania plików cookie znajdziesz w Polityce Cookie.