17 marca 2019 r.

II Niedziela Wielkiego Postu

Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę przy stole Słowa Bożego i Eucharystii oraz za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe, na inwestycje w naszej Parafii. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce.

W poniedziałek o 16.30 spotkanie Dzieci Maryi.

We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

W środę Msza święta o 7.45.

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątki o 18.30 oraz w Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym w niedziele o 14.15.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od poniedziałku do czwartku bezpośrednio po Mszy świętej.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowe numery Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę kolekta na wsparcie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach.

Boże błogosławieństwo niech nas umacnia.