22 września 2019 r.

XXV Niedziela zwykła

Dziękuję za udział w Najświętszej Eucharystii oraz za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W poniedziałek o godz. 16.00 pierwsze po wakacjach spotkanie Dzieci Maryi.

W środę Msza święta szkolna o 7.45.

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę o godz. 11.00 w salce katechetycznej spotkanie dla kandydatów na ministrantów z klasy IV i V.

Przy wyjściu z kościoła od nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, a w zakrystii kalendarze na 2020 rok.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej Parafii.

Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.