14 lipca 2019 r.

XV Niedziela zwykła

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i udział we Mszy świętej, a także za złożone dzisiaj ofiary na dzieła misyjne ks. Artura w Boliwii.

We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy świętej.

Przy wyjściu z kościoła od nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę kolekta kopertowa na inwestycje w naszej Parafii.