18 listopada 2018 r.

XXXIII Niedziela zwykła

Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę i udział we Mszy świętej oraz za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe, na inwestycje w naszej Parafii.

Składam serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy w ubiegły poniedziałek adorowali Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie.

W poniedziałek o 16.45 spotkanie grupy Dzieci Maryi.

Także w środę o 16.30 spotkanie dla wszystkich ministrantów dniu ich patrona – św. Tarsycjusza.

W czwartek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej. Szczególnie pani Iwonie i panu Adamowi - naszym Organistom wyrażamy naszą wdzięczność i życzymy opieki świętej Patronki. Także w czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu; o 17.50 odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Okazja do spowiedzi 20 minut przed każdą Mszą świętą.

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy świętej.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

Wójt Gminy Świerklaniec, Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie „GORCZYCKI” zapraszają na koncert w ramach      XIII Międzynarodowego Festiwalu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego, który odbędzie się w sobotę 24 listopada o godzinie 19.00 w Kościele Chrystusa Króla w Świerklańcu. Wstęp wolny.

Wójt Gminy Świerklaniec, Gminny Ośrodek Kultury oraz Rady Soleckie i Sołtysi zapraszają na spotkanie z Mikołajem 4 grudnia o godz. 17.30 do hali sportowej Domu Sportowca. Zapisy do dnia 23 listopada u Pani Sołtys pod nr tel. 664 715 056.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – odpust w Świerklańcu.