20 stycznia 2019 r.

II Niedziela zwykła

Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę i udział w Najświętszej Eucharystii oraz za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe, na inwestycje w naszej Parafii.

W poniedziałek wyjątkowo nie będzie Mszy świętej w naszym kościele.

W poniedziałek o 16.30 spotkanie Dzieci Maryi.

Msze święte w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 8.00, w środę o 7.45, w sobotę o godz. 18.00.

Odwiedziny kolędowe według planu zamieszczonego w gablotkach, a także na stronie internetowej parafii.

W poniedziałek Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

W piątek Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.

Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 15.00 koncert kolęd w wykonaniu chóru Halka z Kozłowej Góry – serdecznie zapraszam.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowe numery Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.

W następną niedzielę – 27 stycznia o godz. 19.00 w kościele MB Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach Opatowicach charytatywny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Dzieci Suzuki oraz Chóru Canzona. W ramach koncertu kwesta na pokrycie kosztów leczenia Ewy Szeligi – żony naszego Organisty.

Od początku lutego są wolne intencje mszalne – wykaz na stronie internetowej.

Boże błogosławieństwo niech nas umacnia i prowadzi.