9 sierpnia 2020 r.

XIX Niedziela zwykła

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i za złożone dzisiaj ofiary na dzieła misyjne ks. Artura w Boliwii.

W czwartek Dzień Fatimski – o 17.25 modlitwa różańcowa, następnie Msza święta, a po niej Litania Loretańska i procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej.

W sobotę uroczystość nakazana - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Msze święte z uroczystości (w piątek o godz. 18.00) w sobotę o godz. 8.00, 10.30 i 15.00. Kolekta na potrzeby Parafii. Na zakończenie Eucharystii pobłogosławienie, zbóż, ziół i kwiatów. W sobotę nie będzie Mszy świętej o godz. 18.00.

Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą.

Bardzo proszę, aby przebywając w kościele mieć zasłonięte usta i nos. Do Komunii świętej proszę przystępować w następujący sposób: po stronie ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej osoby przyjmujące Komunię na rękę, a po stronie ołtarza Pana Jezusa Miłosiernego osoby przyjmujące Komunię do ust.

Za tydzień kolekta kopertowa na inwestycje w naszej Parafii.

Boże błogosławieństwo niech nas umacnia i prowadzi.