26 stycznia 2020 r.

III Niedziela zwykła

Bóg zapłać za udział w Najświętszej Eucharystii oraz za złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii.

Msze święte w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 8.00, w środę Msza święta szkolna o 7.45, w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00.

W piątek na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszam młodzież klas VII i VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne. Próba przed bierzmowaniem dla kandydatów - uczniów klasy VIII oraz ich świadków w sobotę – 1lutego o godz. 15.00 w kościele w Świerklańcu.

Także w sobotę o godz. 15.00 spotkanie Dzieci Maryi.

W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej; na każdej Mszy świętej pobłogosławienie świec. Kolekta w tym dniu na potrzeby diecezji i seminarium duchownego, a po Mszach świętych zbiórka do puszek na Siostry Klauzurowe.

Od lutego mamy jeszcze dość dużo wolnych intencji mszalnych – wykaz na stronie internetowej Parafii.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numery Gościa Niedzielnego.

Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.