27 września 2020 r.

XXVI Niedziela zwykła

Dziękuję za wspólną modlitwę przy ołtarzu Chrystusa oraz za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej Parafii. Dzisiaj w Dniu Migrantów i Uchodźców po Mszach świętych zbiórka do puszek na poszkodowanych na skutek pożaru obozu Moria na wyspie Lesbos.

We wtorek o godz. 18.30 w salce katechetycznej spotkanie rodziców dzieci klasy III przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii świętej.

Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, na które bardzo serdecznie zapraszam: w niedziele o 14.30, w środy po Mszy świętej, w pozostałe dni tygodnia o 17.30.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Pod chórem wyłożone są nowe numery Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

Pragnę przypomnieć, że można już zamawiać intencje na 2021 rok – w kancelarii lub pocztą elektroniczną.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego, a po Mszach świętych zbiórka do puszek na Caritas naszej diecezji.

Boże błogosławieństwo niech nas umacnia i prowadzi.