29 marca 2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu

Zgodnie z dekretem Biskupa Gliwickiego odwołane zostały planowe godziny Mszy świętych. Zamówione intencje mszalne odprawiam w poszczególne dni - jako Msze święte bez ludu - zgodnie z dekretem Biskupa.

Aby dać możliwość na osobistą modlitwę nasz kościół jest otwarty każdego dnia od 10.00 do 17.00.

Okazja do spowiedzi po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Odwołane zostają wszystkie nabożeństwa: Gorzkie Żale, Droga Krzyżowa.

Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania. W ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

Bardzo dziękuję Parafianom za składane ofiary kopertowe na parafialne konto bankowe. Pomimo wyjątkowej sytuacji nasza inwestycja jest kontynuowana. Bardzo dziękuję także za wpłacane ofiary związane z intencjami mszalnymi.