25 października 2020 r.

XXX Niedziela zwykła

Dziękuję za wspólną modlitwę, także tym, którzy łączą się duchowo poprzez transmisję internetową. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na wsparcie Papieskich Dzieł Misyjnych.

Na terenie naszej diecezji obowiązuje ogólna dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej w okresie obowiązywania restrykcji strefy czerwonej.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w naszym kościele w czasie nabożeństw może przebywać 35 osób. Wolne miejsca są zaznaczone w ławkach rozłożonymi kartkami.

Wierni uczestniczący w liturgii, chyba że mają zwolnienie lekarskie, powinni używać maseczek lub przyłbic zakrywających nos i usta.

Proszę wchodząc do kościoła o dezynfekowanie rąk.

Na naszym kanale na YouTube (Parafia Nowe Chechło) są transmitowane na żywo wszystkie Msze święte niedzielne wraz z nabożeństwem różańcowym. Będziemy także transmitować różaniec za zmarłych zalecanych.

Kartki z wypominkami można składać w zakrystii, albo przesyłać pocztą elektroniczną. Różaniec za zmarłych będziemy odmawiać od 2 do 8 listopada.

Nabożeństwa różańcowe: dzisiaj o 14.30, w środę po Mszy świętej, w pozostałe dni tygodnia o 17.30.

Pod chórem wyłożony jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

W sobotę o godz. 18.00 Msza święta za zmarłych Parafian w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Ta Msza święta też będzie transmitowana na naszym kanale internetowym.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze święte wg. porządku niedzielnego. Kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego.