22 stycznia 2023 r.

III Niedziela zwykła

Składam serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę udział we Mszy świętej, a także za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej Parafii.

W środę pogrzeb + Anny Muc. O 9.30 wyprowadzenie z kaplicy, różaniec w kościele i o 10.00 Msza święta pogrzebowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

W związku z pogrzebem nie będzie w środę Mszy świętej o godz. 8.00.

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy świętej.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej Parafii, a po Mszy świętej o godz. 15.00 koncert kolęd w wykonaniu połączonych chórów „Słowiczek” i „Canzona” pod dyrekcją naszego organisty Adama Szeligi. Bardzo serdecznie na ten koncert zapraszam.