19 maja 2019 r.

V Niedziela Wielkanocna

Składam serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę oraz za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe na inwestycje w naszej Parafii.

Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie" dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych Parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl.

Zapraszam na nabożeństwa majowe. W tygodniu bezpośrednio po Mszy świętej, a w niedziele o 14.30.

We wtorek Msza święta w 25. rocznicę moich święceń kapłańskich, na którą bardzo serdecznie zapraszam – wyjątkowo o godz. 17.00.

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.50 odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda to nabożeństwo majowe odprawimy przy kapliczce na ul. Powstańców, do której przejdziemy procesją.

W piątek o 16.30 spotkanie Dzieci Maryi.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowe numery Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę Dzień Matki, a także pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich. Pielgrzymi wyruszą od naszego kościoła o 6.45 łącząc się z pielgrzymką ze Świerklańca.

Zmartwychwstały Pan niech nam błogosławi!