14 kwietnia 2024 r.

III Niedziela Wielkanocna

Składam serdeczne Bóg zapłać za świadectwo wiary dane poprzez udział w Najświętszej Eucharystii oraz za złożone dzisiaj ofiary na wsparcie dzieł misyjnych ks. Artura w Boliwii.

Także w środę Mobilne Centrum Badań organizuje badania pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli. Badania odbędą się w ambulansie diagnostycznym na parkingu przy naszym kościele od godz. 11.00 do 11.45.

W czwartek od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu; o 17.50 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w czasie Mszy świętej homilia związana z Kongresem Eucharystycznym.

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy świętej.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza - Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kolekta kopertowa na iwestycje w naszej Parafii, a po Mszach świętych wolontariusze Hospicjum Królowej Pokoju z Tarnowskich Gór będą zbierali ofiary w ramach akcji „Pola nadziei”. Celem prowadzonej akcji jest nie tylko pozyskanie środków finansowych na opiekę nad chorymi w ostatnim okresie ich życia, ale również szerzenie idei hospicyjnej.