5 grudnia 2021 r.

II Niedziela Adwentu

Bardzo dziękuję za świadectwo wiary dane przez udział we Mszy świętej oraz za złożone dzisiaj ofiary na diecezję i seminarium duchowne.

Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na Pomoc dla Kościoła na Wschodzie

W okresie adwentowym – od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 Msze święte roratnie

W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W zakrystii można nabyć świece Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki wigilijne.

W przyszłą niedzielę kolekta na wsparcie dzieł misyjnych ks. Artura w Boliwii.