13 października 2024 r.

XXVIII Niedziela zwykła

Bardzo dziękuję za udział w Najświętszej Eucharystii oraz za złożone dzisiaj ofiary na wsparcie dzieł misyjnych ks. Artura w Boliwii.

Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W poniedziałek Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o naszych nauczycielach, wychowawcach i katechetach.

Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: w niedziele o 14.30, w środy po Mszy świętej, w pozostałe dni tygodnia o 17.30.

W środę Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej. Msza święta o godz. 8.00.

W piątek Święto św. Łukasza, Ewangelisty – Patrona Pracowników Ochrony Zdrowia. Zapraszam na różaniec w ich intencji.

W przyszłą niedzielę kolekta kopertowa na inwestycje w naszej Parafii.

W zakrystii można nabyć kalendarze na 2025 rok.

Sołtys i Rada Sołecka Nowego Chechła serdecznie zapraszają mieszkańców na wspólną, darmową wycieczkę do Sztolni Królowej Luizy w Zabrzu. Termin: 26 października; wyjazd z Nowego Chechła o godzinie 14.45. Zapisy u Sołtysa pod numerem telefonu 728 429 192.