18 kwietnia 2021 r.

III Niedziela Wielkanocna

Dziękuję bardzo za wspólną modlitwę przy ołtarzu Zmartwychwstałego Chrystusa Pana, także tym, którzy łączą się z nami duchowo dzięki transmisji internetowej. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary, tudzież kopertowe na inwestycje w naszej Parafii.

W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu; o 17.50 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W piątek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Pod chórem wyłożony jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania; kolekta na potrzeby Parafii.

Boże błogosławieństwo niech nas umacnia.