17 stycznia 2021 r.

II Niedziela zwykła

Bóg zapłać za wspólną modlitwę przy ołtarzu Chrystusa Pana, także tym, którzy łączą się z nami duchowo poprzez transmisję internetową. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe, na inwestycje w naszej Parafii. Składam podziękowania za przelewy ofiar na konto parafialne.

Z powodu zaplanowanego badania naczyń wieńcowych, które wiąże się z pobytem w szpitalu – od wtorku do piątku nie będzie Mszy świętych w naszym kościele. Bardzo przepraszam za tę niedogodność i proszę o modlitwę.

Pod chórem wyłożony jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby Parafii. Zgodnie z postanowieniem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski będzie to „Dzień solidarności z Chorwacją”. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

Niech nam wszystkim Bóg błogosławi.