22 maja 2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna

Bardzo dziękuję za udział w niedzielnej Eucharystii oraz za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej Parafii.

Zapraszam na nabożeństwa majowe. W tygodniu bezpośrednio po Mszy świętej, a w niedzielę o 14.30.

W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu; o 17.50 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Także w czwartek Dzień Matki. Zapraszam na Mszę świętą w ich intencji o godz. 18.00.

W piątek na Mszę świętą o godz. 18.00 i na nabożeństwo majowe zapraszam młodzież klas VIII naszej Parafii, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Od piątku nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; kolekta na potrzeby naszej Parafii. W tym dniu także pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Matki Boskiej Piekarskiej. Pielgrzymi wyruszą od naszego kościoła o 6.45 łącząc się z pielgrzymką ze Świerklańca.

Pragnę poinformować, że zostały zakończone prace związane z renowacją elewacji naszego kościoła.