25 września 2022 r.

XXVI Niedziela zwykła

Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę przy ołtarzu Chrystusa Pana oraz za złożone dzisiaj ofiary na Stolicę Apostolską.

Pragnę poinformować, że ubiegłej niedzieli zebraliśmy 7000 złotych na pomoc w leczeniu Michała. Kwota ta została przelana na konto Michała w Fundacji Siepomaga. W jego imieniu, rodziców, a także swoim składam za ten dar serca serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu I sobota miesiąca. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną. Proszę o zgłaszanie ich w zakrystii.

W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, na które bardzo serdecznie zapraszam: w niedziele o 14.30, w środy po Mszy świętej, w pozostałe dni tygodnia o 17.30.

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy świętej.

W przyszłą niedzielę kolekta na diecezję i seminarium duchowne; a po Mszach świętych zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.

W zakrystii można nabyć kalendarze na 2023 rok.