21 kwietnia 2024 r.

IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza

Bardzo dziękuję za świadectwo wiary dane poprzez udział w Najświętszej Eucharystii, za złożone dzisiaj ofiary, także te kopertowe na inwestycje w naszej Parafii oraz za przelewy na konto parafialne.

Dzisiaj po Mszach świętych wolontariusze Hospicjum Królowej Pokoju z Tarnowskich Gór zbierają ofiary w ramach akcji „Pola nadziei”.

We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

W czwartek Święto św. Marka, Ewangelisty. Od 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu; o 17.50 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w czasie Mszy świętej homilia związana z Kongresem Eucharystycznym. Po Mszy świętej procesja do Krzyża Misyjnego i modlitwy błagalne o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.

W piątek na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół średnich, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy świętej.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej Parafii.